Sentez Diş

Silivri Diş Kliniği

2021 yılında yenilenen kliniğimizde son teknoloji cihazla ve uzman diş hekimi kadromuzla Silivri’de sizlerleyiz.

WhatsApp'tan Ulaşın
Hemen Arayın
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma

10:00 – 19:00

Cumartesi

10:00 – 18:00

Pazar

Kapalı

silivri diş kliniği dışarıdan görünüm

Sentez Diş Silivri

Sentez Diş, hem yetişkinler hem de çocuklar için yüksek kaliteli, kapsamlı, onarıcı ve önleyici diş hekimliği için en son teknoloji ve teknikleri kullanır. Amacımız hasta beklentilerini aşmak ve sizlere sıcak, rahat bir ortamda modern, son teknoloji diş bakımı ve tedavileri sağlamaktır. İster hızlı bir diş temizleme, ister kapsamlı bir gülüş tasarımı isteyin, özel sağlık profesyonellerinden oluşan ekibimizle emin ellerdesiniz. 

Silivri Kliniğimiz Hacı Pervane Caddesi üzerindedir.

Hastalarımızın Sentez Diş Hakkındaki Görüşleri

Gerek çalışanlarıyla gerek doktorların ilgi ve alakalarıyla son derece memnun kalabileceğiniz bir yer. Özellikle buradan Dr. Muhammet Bey'e çok teşekkür ederim. Diş işi bir sanatsa kendisi de çok başarılı bir sanatçıdır. Tek kelimeyle harika. Herkese tavsiye ediyorum.

Mert K.

Personelleri güler yüzlü ilgili ve alakalı olan bir klinik. Şimdiye dek aldığım hizmetten ve tedaviden çok memnunum. Özellikle Dr. Enis Bey çok ilgili ve baştan savma bir iş yapmıyor. Hastasının her zaman yanında. Kendisine tekrardan teşekkürler...

Tutkun O.

Mükemmel bir klinik. İşinin ehli üç süper doktor ve uzman teknikerleri ile çok başarılılar. Her türlü diş tedavisi ve özellikle implant yaptıracaklar sakın başka yere gitmeyin.

Haluk E.

Diş hekimi Mustafa Bey ve ilgi alakalarından dolayı girişteki yardımcı personellerine çok teşekkürler. Uzun süredir gittiğim bir yer. Tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz

Yücel B.

Silivri Diş

Sentez Diş Silivri Diş Kliniği, hastalarımıza güven odaklı bakım ve tedaviler sağlamak için diş hekimliğinde ileri teknolojiyi kullanır. Uzman diş hekimlerinden oluşan ekibimiz kapsamlı kaliteli bakım ve koruyucu diş hekimliği uygulamaları sunmaktadır. Silivri Diş Kliniği’nde güzel bir gülümseme ve daha sağlıklı olmanız için verilen bazı tedavilerimiz şunlardır: Erken Tedavi, Çocuk Diş Hekimliği, Şeffaf Plakla Ortodonti, İmplant Tedavisi, Zirkonyum Kaplama, Cerrahi Müdahaleler.

Special equipment for a dentist, dentist office