fbpx

Sentez Diş – Beylikdüzü ve Silivri

Porselen Kaplama

Porselen kaplamalar, rengi, şekli ve boyutu iyileştirmek için dişlerinizin ön tarafına yapıştırılan ince diş renginde kaplamalardır. Kameralar önünde olan kişiler tarafından sıklıkla kullanılan porselen kaplamalar artık etkileyici bir gülüşe sahip olmak isteyen herkes tarafından da tercih edilir hale gelmiştir.

Porselen kaplamalar, Beylikdüzü ve Silivri’deki Sentez Diş kliniklerinde sıklıkla uyguladığımız prosedürler arasındadır. Porselen kaplamalar aşağıdaki durumların düzeltilmesi için de kullanılmaktadır.

  • Kırık dişler
  • Arası boşluk olan dişler
  • Çarpık veya yanlış hizalanmış dişler
  • Renk değiştirmiş ve aşınmış dişler

Sentez Diş ile Porselen Kaplama

Beylikdüzü veya Silivri’deki kliniğimize Porselen Kaplama tedavisi için geldiğinizde sizi 3 aşamalı bir süreç bekliyor olacaktır.

  1. Ön Görüşme ve Muayene: Her gülümseme benzersiz olduğu için diş hekimimiz sizinle bire bir görüşerek gülüşünüzle ilgili hedefleriniz, beğenileriniz, beğenmedikleriniz ve endişeleriniz hakkında konuşacaktır. Yeni gülüşünüzün yüz hatlarınıza nasıl uyum sağlayacağını görselleştireceğiz ve sizin için işe yarayan bir gülüş tasarım planını birlikte oluşturacağız.
  2. Prototip ve Düzeltme: İlk muayenemiz ve hedeflerinizden yola çıkarak, yeni gülüşünüzün temeli için diş seramikçilerimiz tarafından hazırlanacak bir prototip kaplama hazırlayacağız. Böylece kaplama sonrası nasıl görüneceğiniz hakkında fikriniz olur. Bu prototip düzeltmeler için de faydalı olacaktır.

  3. Porselen Kaplamalarınız Hazır: İki ila üç hafta sonra, büyük porselen kaplamalarınız hazırlanmış olur. Yapılan ayarlamalar ile son porselen kaplamalarınızı alıyoruz ve diş hekiminiz yeni gülüşünüzü hazırlanan diş yüzeyine yapıştırıyor.

Beylikdüzü ve Silivri Porselen Kaplama

Beylikdüzü veya Silivri’de porselen diş kaplama yaptırmak için randevu aldığınızda öncelikle sizi bilgilendiriyor olacağız.

Diş hekimlerimiz sizi dinlendikten sonra porselen kaplama için uygun olup olmadığınızı görmek için bir muayene yapar. Sonrasında sizleri tedavi süreci ve porselen kaplama fiyatları hakkında bilgilendiriyor olacağız.

Porselen Kaplama için Neden Sentez Diş'i Seçmeliyim?

Beylikdüzü ve Silivri en iyi diş bakımını sunmaktan, hastalarımızın ihtiyaçlarını ve konforunu ilk sıraya koymaktan gurur duyuyoruz. Modern ve konforlu kliniklerimizde diş hekimlerinden oluşan deneyimli, güler yüzlü bir ekibimiz var. Porselen kaplamalar hakkında bilgi edinmek için randevunuzu planlamak için bugün Sentez Diş ile iletişime geçin. Tedavi süreçleri, fiyatlar ve ödeme seçeneklerimiz hakkında bilgi alın.

Porselen Diş Kaplama Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular

Değiştirilmesini istediğiniz diş kusurlarınız varsa porselen kaplamalar yardımcı olabilir. Bu ince porselen parçaları, gülüşünüz için yeni bir dış görünüm yaratmak üzere şekillendirilmiştir. Gülümserken diş etinin maruz kalmasını azaltabilir, boşlukları gizleyebilir, çarpık dişleri kapatabilir ve size beyaz, canlı bir gülümseme verebilirler.

Doktorumuz yeni gülüşünüzün taslağını oluşturduğunda, kaplamalarınızın tasarımı diş laboratuvarına gönderilecektir. Dişlerinizi kaplamaya hazırlamak için dişlerinizin ön kısmından ince bir mine tabakası çıkarıyoruz. Porselen kaplamalar hazır olduğunda dişlerinize takılabilir.

Çoğu durumda, yeni gülümsemenizi tamamlamak için birkaç hafta içinde iki ila üç randevu alacaktır. Kaplamalar bittikten ve dişleriniz hazırlandıktan sonra kaplamaların son yapıştırma işlemi tek seansta yapılacaktır. Kliniğimizden yeni gülüşünüzle ayrılacaksınız.

Diş kaplamaları, aktörler ve diğer ünlüler tarafından kamera önünde etkici gülümsemeler yaratmak için onlarca yıldır kullanılmaktadır. Şimdi, hayatın her kesiminden ve meslekten insanlar, onlara güzel ve mükemmel bir gülümseme vermek için bu kozmetik prosedürü kullanıyor. Hastalarımız arasında nişan veya düğün gibi büyük bir olaydan hemen önce kaplama yaptırmayı tercih edenler de bulunuyor.

Tanıdığınız insanlar, gülümsemenizin görünümünü iyileştirdiğinizi fark edeceklerdir. Ancak, yeni tanıştığınız insanlar kaplamalarınız olduğunu bilmeyecekler; yıllarca süren mükemmel diş bakımı ve ortodontik prosedürlerden mükemmel bir gülümsemeye sahip gibi görüneceksiniz. Porselen kaplama yaptıran pek çok insanla karşılaşmışsınızdır. Dergi kapaklarında gülerken gördüğünüz birçok ünlünün de kozmetik kaplamaları var.

Randevu Alın


Tedaviler

Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. 3 A, 34520

Beylikdüzü/İstanbul

Piri Mehmet Paşa Mah, Hacı Pervane Cd. No:29A

Silivri/İstanbul

Diş Hekimi Ziyaretinizi Planlamak İster Misiniz?