fbpx

Sentez Diş – Beylikdüzü ve Silivri

Pedodonti - Çocuk Diş Hekimliği

Beylikdüzü ve Silivri’deki  kliniklerimizde Sentez Diş uzman pedodontistlerimiz ve ekibimiz, çocuğunuzun yaşına ve özel ağız sağlığı ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş bakım sağlar. Bebekler, çocuklar, gençler, ergenler ve özel ihtiyaçları olanlar için özenli, eğlenceli ve rahat bir ortamda mükemmel diş sağlığı bakımı sağlamaya kendimizi adadık.

Misyonumuz, onlara bir ömür boyu sağlıklı ve mutlu gülümsemeler ve olumlu bir diş deneyimi yaşatmaktır.

Bizimle irtibata geçerek pedodonti muayene randevusu alabilirsiniz.

Başlıca pedodontik tedavilerimiz

Güler yüzlü ve ilgili personelimiz, sizinle ve çocuğunuzla tanışmak için sabırsızlanıyor. Beylikdüzü ve Silivri pediatrik diş hekimliği kliniklerimizde yeni hastaları kabul ediyoruz, burada gençlerinizin rahatını sağlamaya adanmış bir ekip bulacaksınız.

Çocuğunuzun ilk ziyaretini planlamak için bugün bize ulaşın!

Ailelerle birlikte hareket ediyoruz

Çocukların sağlıklı alışkanlıklar edinmesi için alelerin öneminin farkındayız. Sentez Diş pedodonti ekibi olarak ebeveynlerin günlük olarak verdikleri önemli kararları takdir ediyoruz ve çocuğunuzun diş bakımını tamamlarken bunu dikkate alıyoruz. Muayenelerimizde ve tedavilerimizde öncelikli olarak sizleri bilgilendiriyoruz. Çocuklarınızın diş tedavilerine karar verirken her türlü bilgile erişmiş olmanızın önemine inanıyoruz. Çocukarınızın ağız ve diş sağlığını birlikte kazandıracağımız alışkanlıklarla sağlayabiliriz.

Neden bir çocuk diş doktorunu ziyaret etmeniz gerekir?

Sentez Diş Beylikdüzü ve Silivri kliniklerimizdeki pedodontistlerimiz çocuklar ve ergenler için diş hekimliği alanında uzmandır ve çocuğunuzun diş bakımının ilk yıllarına, en kritik yıllarına odaklanır.

Çocuk diş hekimleri diş hekimliğinin çocuk doktorlarıdır. Pediatrik diş hekimi, dişhekimliği fakültesini takiben ilav uzmanlık eğitimi alır ve uygulamalarını çocukları, ergenleri ve özel sağlık ihtiyaçları olan kişileri tedavi etmekle sınırlar.

Pediatrik diş hekimleri olarak çocukluk çağında daha kolay düzeltilebilecek diş sorunlarının önüne geçilmesine yardımcı olabiliriz. Ebeveynleri ve çocukları koruyucu bakım konusunda çocuk dostu koşullarda ve gelişmekte olan bir çocuğun sürecin bir parçası olabileceği şekilde eğitiyoruz. Çocuğun ilk diş hekimi ziyaretlerinde olumlu bir izlenim bırakmak, çocuğun diş hekimliğine bakışını ömür boyu etkileyecektir. Çocuğun diş hekimi ve personel ile olduğu kadar genel çevre ile de rahat olması önemlidir. Pediatrik diş hekimliği ihtiyaçlarına ve davranışsal yönetime odaklanan eğitimimiz, çocuğunuz ve diş hekimi arasında olumlu bir ilişki geliştirmeye yardımcı olur.

Bir uzmanı ziyaret etmek, genel bir diş hekiminden daha pahalı olabilir, ancak şimdi iyi diş bakımı, daha sonra sorunlardan daha ucuz olacaktır. Silivri ve Beylikdüzü’ndeki Sentez Diş Klinikleri’nde çocuğunuz güvende, rahat ve bakımlı olacak. Çocuğunuzun gelişiminin bu aşamasında, ömür boyu iyi bir diş sağlığı için temel oluşturacak gerçekten tatmin edici bir deneyim sunuyoruz.

Beylikdüzü ve Silivri Pedodonti ve Çocuk Diş Hekimliği Tedavileri

Beylikdüzü veya Silivri’deki kliniklerimizde pedodontik tedavilerimizde erken önlem almaya ve kaliteli tedaviyi birinci öncelik haline getirmeye odaklanıyoruz. İlk ziyaretinizden itibaren, çocuğunuzun sağlığı, gelişimi ve esenliği üzerinde kalıcı bir etki bırakmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Silivri ve Beylikdüzü çocuk diş hekimi muayenesi almak için bizimle irtibata geçin.

Randevu Alın


Tedaviler

Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. 3 A, 34520

Beylikdüzü/İstanbul

Piri Mehmet Paşa Mah, Hacı Pervane Cd. No:29A

Silivri/İstanbul

Diş Hekimi Ziyaretinizi Planlamak İster Misiniz?