Özel Sentez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği​

Beylikdüzü ve Silivri’nin önde gelen ağız ve diş sağlığı polikliniklerinden birisi olan SENTEZ DİŞ, iş ahlakı, dürüstlük ve şefkat ile tedavi ilkelerinden ayrılmadan toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla 2011 yılında kurulmuştur. 

10 yılı aşkın bir süredir, başta Beylikdüzü ve Silivri olmak üzere yurt içi ve yurt dışından gelen binlerce hastamıza mümkün olan en üst seviye tedavileri sunmaya devam ediyoruz. 

Misyon ve Vizyonumuz

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da karşılayan kaliteli, nitelikli ve ekonomik ağız ve diş sağlığı hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, en son teknolojik donanımı kullanarak nitelikli ve uzman ekibimiz ile sunmaktır.

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyede tutarak uzman ekibi, güler yüzlü personeli, modern altyapısı ile bölgenin modeli, aynı zamanda güvenilirliği ve hizmet anlayışı ile her zaman referans gösterilen ve uluslararası sağlık standartlarını benimseyen Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinden biri olmaktır.

Diş Hekimlerimiz

Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. 3 A, 34520

Beylikdüzü/İstanbul

Piri Mehmet Paşa Mah, Hacı Pervane Cd. No:29A

Silivri/İstanbul

Diş Hekimi Ziyaretinizi Planlamak İster Misiniz?