fbpx

Sentez Diş – Beylikdüzü ve Silivri

Gülüş Tasarımı

Muhteşem bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız bizi arayın ve gülüş estetiği hakkında bilgi alın. Sentez Diş ekibimiz, modern diş hekimliği uygulamaları ile sıradan gülümsemeleri parlak ve çarpıcı gülümsemelere dönüştüreye odaklanıyor. Dişlerinizin bugün nasıl göründüğüne bakılmaksızın, çeşitli kozmetik diş hekimliği prosedürlerini kullanarak gülümsemenizi iyileştirmek için elimizden gelen her şeyi yapabiliriz.
 
Gülüş tasarımı konusunda başta Beylikdüzü ve Silivri olmak üzere İstanbul’un her tarafından gelen hastalarımız bize güveniyor çünkü sizlerin memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz. Hollywood gülüşü veya gülüş tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi arayarak bir randevu planlayın.

Gülüş tasarımı nedir?

Gülüş tasarımı veya Hollywood gülüşü, diş beyazlatma, diş kaplamaları, diş kronları ve diş implantları dahil olmak üzere birçok kozmetik diş hekimliği prosedürünü içeren bir uygulamadır.

Diş Beyazlatma

Yapay olarak renklendirilmiş yiyecekler, kahve, çay, şarap ve sigara dişleri sarartabilir ve ciddi şekilde lekelenmesine neden olabilir. Bu görünümünüzü olumsuz etkiler ve hatta sağlıksız görünmenize neden olabilir. Gülüş tasarımının bir bölümü diş beyazlatmadır.

Diş Kaplamaları

Dişleri çok lekeli veya hasarlı olan hastalara, gülüşlerini iyileştirmek için diş kaplamaları yaptırılabilir. Biz bir zirkonyum veya lamine kaplama konusunda uzman bir diş kliniğiyiz. Tecrübemiz ve uzmanlığımızla sıradan gülümsemeleri gerçekten çarpıcı bir hale dönüştürebilecek doğal görünümlü diş kaplamaları oluşturmaya yardımcı olabiliriz. Hollywood gülüşü, pek çok kişi için aslında sadece diş kaplamalarından ibaret olabiliyor.

Sentez Diş ile bir randevu aldığınızda, gülümsemeniz için sahip olduğunuz hedeflere ulaşmak için kaplamaların en iyi seçenek olup olmadığını belirlemek için dişlerinizi inceleyeceğiz. Dişler arasındaki boşlukları kapatmak, dişleri eşit uzunlukta yapmak, koyu lekeleri kapatmak ve çatlamış veya yontulmuş dişleri restore etmek için kullanılabilirler. Bazı çarpık dişler, kaplama kullanılarak daha düz görünebilir.

Diş Kronları

Dişler daha ciddi şekilde hasar gördüğünde veya kırıldığında, porselen diş kaplaması ya da diş kronu genellikle görünümünü ve işlevselliğini değiştirmek için daha iyi bir çözümdür. Dişi tamamen saran tamamen seramik veya tamamen porselen bir malzemeden bir taç yapılabilir. Bu, dişin görünümünü iyileştirir ve güçlendirir, çünkü bir kuron kullanıldığında doğal dişe hiçbir şey dokunmaz.

Diş kronları, kaplamalara benzer hedeflere ulaşabilir. Dişleri eşit hale getirebilir, boşlukları kapatabilir, lekeleri kapatabilir ve çatlamış veya yontulmuş dişleri onarabilirler. En büyük fark, kuronun tüm dişi çevrelemesidir, bu nedenle bu prosedürle birlikte gelen ek stabilite vardır.

Diş İmplantları

Gülüş tasarımı yaptırmak isteyen hastalarımızda eğer eksik diş varsa öncelikle implant tedavisi yapılır.

Dental implantlar, eksik dişleri restore etmenin mükemmel bir yoludur çünkü prosedür tamamlandıktan sonra; Dişin düşmesi veya gevşemesi endişesi duymadan sevdiğiniz tüm aktivitelerin ve yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu önemlidir, çünkü takma diş gibi diğer işlemlerde, etrafta koşuştururken veya arkadaşlarla öğle yemeği yerken dişler gevşeyebilir. Dental implantlar o kadar dayanıklıdır ki implant ile doğal diş arasındaki farkı anlayamazsınız.

Eksik dişlere ilave olarak, bazı hastalar, çarpık dişleri veya ortodontiye yanıt vermeyen dişleri düzeltmek için diş implantlarını da kullanabilir. Bu, gülüş tasarımının önemli bir parçasıdır çünkü tüm dişleriniz beyaz ve güzelse, ancak bir tanesi ciddi şekilde çarpıksa, yeni gülüşünüz eksik hissedilecektir.

Beylikdüzü ve Silivri Gülüş Tasarımı

Sentez Diş ekibi olarak Beylikdüzü ve Silivri’deki kliniklerimizde İstanbul’un her tarafından gelen hastalarımız için en iyi gülüş tedavisi prosedürlerini uygulamak için çalışıyoruz. Ücretsiz muayenemizle öncelikle sizleri bilgilendiriyor, ve isterseniz tedavi planlamasına başlıyoruz.

Randevu Alın


Tedaviler

Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. 3 A, 34520

Beylikdüzü/İstanbul

Piri Mehmet Paşa Mah, Hacı Pervane Cd. No:29A

Silivri/İstanbul

Diş Hekimi Ziyaretinizi Planlamak İster Misiniz?