fbpx

Sentez Diş – Beylikdüzü ve Silivri

Diş Beyazlatma

Beylikdüzü veya Silivri’ye yakın yaşıyorsanız, Sentez Diş Kliniğimizde diş beyazlatma prosedüründen yararlanabilirsiniz. Diş beyazlatma diş hekimleri tarafından sıklıkla önerilen bir kozmetik diş hekimliği uygulamasıdır. Bizler de Gülümsemenizi dönüştürmenin en kolay yollarından biri olduğu için genellikle diş beyazlatma işlemini öneriyoruz. Diş beyazlatma işlemini ayrı bir prosedür olarak ya da rutin diş hekimi ziyaretinizde yaptırabilirsiniz. 

Daha Beyaz Dişlerle Gülümsemenizi Öne Çıkarın

İnsanlar daha iyi görünmek veya daha iyi hissetmek için dişlerini düzenli olarak beyazlattırırlar. İnsanlar yaşlandıkça, dişlerin donuk ve sarı olması yaygın bir durumdur. Bu kısmen yaşın kendisinden ve ayrıca bir kişinin ne yiyip ne içtiğinden kaynaklanmaktadır. Örneğin kahve, çay ve şarap içmek dişlerinizi lekeleyebilir. Sigara içmek ve gıda boyası içeren yiyecekler yemek de dişlerinizi lekeleyebilir. Yemek yedikten ve içtikten hemen sonra fırçalamak lekeleri önlemeye yardımcı olabilir, ancak genellikle riski tamamen ortadan kaldırmak için yeterli değildir. Neyse ki lekeli ve sarı dişler öyle kalmak zorunda değil. Diş beyazlatma ile bu lekeli ve sarı görünümden kurtulmak mümkün.

Diş Beyazlatma Türleri

Deneyebileceğiniz birkaç çeşit diş beyazlatma vardır. İnsanlar genellikle evde beyazlatıcı diş macunu kullanmaya başlar. Bu, dişlerinizi parlatmaya yardımcı olabilir, ancak genellikle onları gerçekten beyazlatmak için yeterli değildir. Diş macununu tek başına değil, genel diş beyazlatma tedavisinin bir parçası olarak öneriyoruz. Profesyonel beyazlatmadan sonra diş macunu dişlerinizin parlak kalmasına yardımcı olabilir.

Birçok kişi beyazlatma kitleri veya şeritleri gibi reçetesiz çözümleri deneyebilir. Bu tedaviler işe yarar ancak profesyonel çözümler kadar iyi değildir. Çoğu şeyde olduğu gibi, mağazadan satın aldığınız şey, bir tıp uzmanından alabileceğiniz kadar güçlü değildir. Ek olarak, interetten veya bir mağazadan satın alınan beyazlatma kitleri, özel olarak sizin dişlerinize göre değil, herkesin dişlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, gevşeyebilecekleri ve solüsyonun sızarak diş eti tahrişine yol açabileceği anlamına gelir.

Beylikdüzü ve Silivri’de yaşıyorsanız Sentez Diş ile randevu almalarını öneriyoruz. Profesyonel diş beyazlatma çözümlerimiz dişlerinizin görünümünü dinamik bir şekilde değiştirebilir. Bu kısmen kullandığımız çözümün gücünden kaynaklanmaktadır. Profesyonel kalitede beyazlatma jeli, mağazadan satın alınan çözümlerle dişleri yaklaşık iki ton yerine sekiz ton veya daha fazla beyazlatabilir. Anında ve çarpıcı sonuçlar arıyorsanız, klinikte yapılacak beyazlatma çok daha iyi bir seçenektir.

Beylikdüzü ve Silivri Diş Beyazlatma

Beylikdüzü veya Silivri’de diş beyazlatma için kliniğimize geldiğinizde öncelikle size prosedür hakkında bilgi veriyoruz. Diş temizliği ile aynı anda veya ayrı bir randevu sırasında klinikte diş beyazlatma yaptırabilirsiniz. Genellikle bir saat içinde tamamlanır ve dişler daha beyaz bir tona sahip olur. Birçok insan için bu, hızlı sonuç vermesi açısından ideal bir çözümdür. Siz de randevu alarak diş hekimlerimizle görüşebilir ve diş beyazlatma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diş beyazlatmadan kaynaklanan hassasiyet her zaman geçicidir. Beyazlatmanın neden olduğu herhangi bir hassasiyet varsa tedaviden 1-2 gün sonra geçer ve hasta beyazlatma işlemine başlamadan önceki hassasiyet durumuna döner.

Çoğu insan diş beyazlatma için uygun adaydır, ancak yine, her durum benzersizdir ve diş hekiminizle iletişime geçmeniz en iyisidir.

Bazı araştırmalar sonuçların 10 yıla kadar sürdüğünü bildirse de, tipik olarak beyazlatmanın altı aydan iki yıla kadar sürmesini bekleyebilirsiniz. Lekelenmeye neden olabilecek kırmızı şarap, kahve ve sigaradan kaçınmak, sonuçların korunmasına yardımcı olur.

Evet, birçok çalışma diş beyazlatmanın güvenli olduğunu kanıtlamıştır. Kalsiyum sülfat ve florür kullanarak diş minenizi koruyabilirsiniz.

Diş beyazlatma fiyatları çok değişkendir. Özellikle klinikte yapılan profesyonel beyazlatma istiyorsanız, fiyat dişlerinizin durumuna göre değişiklik gösterecektir. Bizimle irtibata geçerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Randevu Alın


Tedaviler

Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. 3 A, 34520

Beylikdüzü/İstanbul

Piri Mehmet Paşa Mah, Hacı Pervane Cd. No:29A

Silivri/İstanbul

Diş Hekimi Ziyaretinizi Planlamak İster Misiniz?