fbpx

Sentez Diş – Beylikdüzü ve Silivri

Silivri, İstanbul'da Diş Tedavilerinizi Yaptırın

Bulgaristan’dan İstanbul’a seyahat ederken bir yandan da diş tedavilerinizi yaptırmak mı istiyorsunuz?

Sentez Diş Silivri Kliniğinde sizler için uygun fiyatlı ve yüksek kalite ağız ve diş tedavileri sununuyoruz.

Neden Sentez Diş Silivri?

Uygun Fiyatlar

İstanbul Silivri'deki kliniğimizde yaptıracağınız diş tedavileri, yapılacak tedaviye göre değişmekle birlikte, Bulgaristan'da ödeyeceğiniz tutarlardan %50-%70 daha azdır.

Uluslararası Standartlar

Ekibimiz, kliniğimiz ve ekipmanlarımız her zaman uluslararası standartlarda bulunuyor. Gelişen teknolojilerle bilrikte kliniğimizi de güncelliyoruz.

Deneyimli Ekip

Sentez Diş Kliniği'ndeki tüm ekibimiz deneyimli ve alanında uzmandır. Farklı yabancı dillere hakim ekibimize ihtiyaç halinde hastalarımız için tercüman desteği de alıyoruz.

Hakkımızda

Tedavilerinizi Güvenle Yaptırabileceğiniz
Uzman Bir Diş Kliniği

Hastalarımıza en üst kalitedeki ağız ve diş sağlığı tedavilerini uygun fiyatlarla sunmak için çalışan bir ekibiz.

Başta Almanya, Bulgaristan, Fransa ve Avusturya olmak üzere dünyanın her tarafından diş tedavileri için kliniğimize gelen hastalarımıza kapsamlı tedaviler sunuyoruz.

Hastalarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda; en doğru tedavi paketlerini sunmak için seyahat acenteleri ile birlikte çalışıyoruz.

Mutlu Hasta
0
Yıllık Tecrübe
0
Diş Hekimi ve Personel
0
Binlerce Tedavi
0
Hizmetlerimiz

Diş Tedavileri

Sentez Diş Silivri Kliniğimizde siz ve sevdikleriniz için her türlü ağız ve diş sağlığı tedavilerini sunuyoruz. Aşağıda sıklıkla yaptığımız bazı tedavileri görebilirsiniz.

Bu liste dışında yer alan tedavilerimiz ve diğer her türlü bilgi talebi için diş hekimlerimizle görüşebilirsiniz.

implants

Diş İmplantı

whitening

Diş Beyazlatma

orthodontics

Ortodontik Tedaviler

fillings

Dolgu

teethcheck

Gülüş Tasarımı

crowns

Diş Kaplama

silivri diş kliniği koridor
Diş tedavilerinde %50'den fazla tasarruf edin

Diş Tedavisi Fiyatları

Hastalarımıza kapsamlı ağız ve diş sağlığı tedavileri maliyetleri de uygun tutmaya çalışıyoruz. Maliyet, istenen tedavinin detaylarına göre değişmekle birlikte ekibimiz sizin için en uygun tedavi paketini oluşturmak için yanınızda.

İsterseniz seyahat ve konaklamanın da olduğu kapsamlı dental turizm paketlerimizden faydalanabilir; isterseniz de kendinize özel bir paket oluşturabilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığı tedavileri fiyatları ve paketlerimiz hakkında bilgi almak için ekibimizle irtibata geçmeniz yeterli.

Hastalarımızın Görüşleri

Ekin Bey

Başka bir kaç yerde cerrahi çekim olacak denilen dişimi hiç ağrısız ve normal bi şekilde çeken Dr. Enis Bey'e çok teşekkür ediyorum. Dişlerim köklü olmasına rağmen çekimin farkına bile varmadım. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Günel Hanım

Muhammet Hoca çok iyi doktor. Eşimle birlikte hep ona gideriz. Ben çok hassasım ağrıya karşı hiç tahammülüm yok buna rağmen işini profesyonellikle yapar ve onun yanına giderken hiç korkmam. Tüccar gözüyle kesinlikle bakmıyor. İşini özenle yapıyor. Çok teşekkür ederiz kendisine

Bülent Bey

Mükemmel! Herkese tavsiye ederim personel hocalar.hiç düşünmeyin gidin görün siz karar verin. Özellikle Mustafa hocama teşekkür ediyorum tekrar görüşmek dileğiyle

İstanbul Silivri'de hayal ettiğiniz gülüşe kavuşun

Bizimle irtibata geçerek diş hekimlerimizle görüşebilir ve ilk randevunuzu planlayabilirsiniz!