fbpx

Sentez Diş – Beylikdüzü ve Silivri

BeyCity Çarşı’dayız

Beylikdüzü Diş Kliniği

10 yılı aşkın bir süredir Beylikdüzü’nde sizlere ve sevdiklerinize en iyi ağız ve diş sağlığı tedavilerini sunmak için çalışıyoruz.

WhatsApp'tan Ulaşın
Hemen Arayın
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma

10:00 – 19:00

Cumartesi

10:00 – 18:00

Pazar

Kapalı

Sentez Diş Beylikdüzü

Beylikdüzü’nün merkezinde, BeyCity Çarşı’da bulunan SENTEZ DENTAL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde son teknoloji cihazlarımız ve uzman hekimlerimiz ile sizi gülümsemenize tekrar kavuşturuyoruz.

Sizlerin ve ailelerinizin ağız ve diş sağlığını ön planda tutan profesyonel ve özenli ekibimiz, kendini mükemmelliğe adamıştır. Tedavilerimizde önce sizlerin ihtiyaçlarını anlıyor, tedaviler hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirdikten sonra hareket ediyoruz. 

Sentez Diş Beylikdüzü

Sentez Dental, dental implantlar, TME bozuklukları, endodonti, periodontoloji, ortodonti ve ağız cerrahisinden kapsamlı bir diş hizmeti yelpazesi sunan birinci sınıf bir dişhekimliği merkezidir. Alanında uzman diş hekimlerinden oluşan deneyimli ekibimiz, hem yetişkinler hem de çocuklar için yüksek kaliteli, kapsamlı, onarıcı ve önleyici diş hekimliği için en son teknoloji ve teknikleri uygulamaktadır. Amacımız hasta beklentilerini aşmak ve sıcak, rahat bir ortamda modern, son teknoloji diş bakımı sağlamaktır.

Special equipment for a dentist, dentist office